Alusta enda kalendrit!

Kujundusprogramm võimaldab sul alustada oma fotokalendrit just sellest kuust, mis sinu jaoks oluline, sinu fotokalender ei pea olema ainult 12 kuud, võimalus koostada kuni 60 kuud sisaldav fotokalender. Lisaks saad sisestada igale kuupäevale enda jaoks olulise tähtpäeva või meeldetuletuse, kuhu lisad ka oma foto. Loomulikult ei puudu täiendavad kujunduselemendid, raamid, ikoonid.
Sul on vaja ainult IDEED ja OMARAAMATU tarkvara, et teha täpselt sinu jaoks oluliste tähtpäevadega fotokalender. Kalendri sisu saab tellida nii eesti, vene kui inglise keelsena. Sisule saab lisada ka efektse tausta.

Suuremate tiraazide puhul saada oma hinnapäring soovitud kogusele aadressile info@omaraamat.ee.

Librix Mini

Mõõdud
Suletuna 25×20 cm
Avatuna 25×40 cm
12 kuud / 26 lk
Kammköide

Librix Mini

Kalendril on iga kuu päises erinev pilt, mida saab kujundada kas siis raami sisse või üle lehe. Lisaks saab kuupäevadele lisada enda teksti, et tähtsad päevad meelest ei läheks.

14€

Librix Maxi

Mõõdud
Vertikaalne 29,5×42 cm
12 kuud / 14 lehte
Kammköide

Librix Midi

Midi kalender on saadaval vertikaalsena. Esikaanele on võimalik lisada kujundus ja tekst. Iga kuu päisesse saab lisada soovi järgi eraldi pildi.

16€

Libix Midi

Mõõdud
Suletuna 36×30 cm
Avatuna 36×60 cm
12 kuud / 26 lk
Kammköide

Librix Maxi

Esileht lamineeritud. Iga kuu päises erinev pilt, millele saab kujundada kas ühe või siis mitu pilti korraga. Kuupäevadele võimalus lisada enda teksti ja graafilisi sümboleid.

29€