Lõuend

Kui soovid enda fotost tõelist kunstiteost, siis tasub see kujundada just lõuendile, sest see kinnitatakse puidust raamile, andes nii pildile maali väljanägemise. Omasoftiga saad kas värvilise või mustvalge foto lõuendile kujundada nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Kõige väiksem pakutav mõõt on meil 25×25 cm ja suurim 50×70 cm.
Lõuendite tootmisel kasutame kahte kvaliteetset kanga tüüpi:
– Matt (TIZIAN Cotton Matt Fine Art Canvas)
– Läikiv (EPSON Premium Canvas Satin)

louend
kapa

Fotod kapal

Meil saad ise kujundada meelepärase suure foto, mille kleebime vastavalt sinu poolt antud infole kas 5 või 10 mm paksusele kapaplaadile. Tähtis on ainult teada, kui suurt pilti teha ja kuhu see riputatakse. Kõige väiksem pakutav mõõt on meil 25×25 cm ja suurim 60×90 cm.
Omaraamatus saad kasutada nii värvilist kui mustvalget fotot, mida saab kujundada nii horisontaalselt, kui vertikaalselt. Seega võimalusi on lõputult.

Plakatid

Omaraamatu programmidega saad valmistada erinevas suuruses plakateid, mis näevad välja täpselt sellised nagu sinul on vaja. Omaraamatus on minimaalne tellimus 1 tk. Seega valmista endale täpselt selline plakat nagu sulle meeldib ja telli neid nii palju, kui hing ihaldab!

plakat