Ideed

Libix Midi

Libix Midi

 

PULMARAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

LAPSERAAMATUD

Libix Midi

landscape

 

REISIRAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

KOKARAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

JUTURAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

KROONIKA

Libix Midi

landscape

 

PORTFOOLIO

Libix Midi

Libix Midi

 

AASTARAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

RAAMATUD ERITELLIMUSEL

Libix Midi

Libix Midi

 

SÕBRARAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

PERERAAMATUD

Libix Midi

Libix Midi

 

MÄRKMIKUD JA PÄEVIKUD

Pulmaraamatud

Sinu päev, täiuslik raamat.
Tee kaunis fotoraamat oma elu ühest ilusaimast ja kõige tähtsamast päevast. Kogu kokku Teie armastuse lugu fotoraamatusse, lisa fotod ning isikupärased tekstid oma kihlus- ja pulmapeost. Koosta Teie pulmapäeva meenutav fotoalbum alustades poissmeestepeo ja tüdrukuteõhtu fotodest ning lõpetades ühist pulmareisi illustreerivate piltide-tekstidega.

Lapseraamatud

Kujunda ise oma lapsest vahva fotoraamat. Avasta erinevaid põnevaid viise, kuidas koostada lapsele kustumatu mälestustepagas, mida Te mõlemad südamest hindate. Salvesta mõtteid ja emotsioone lapseootuskuudest, kujunda lapse oma raamat tema sündimise päevast, jäädvusta lapse kasv ja areng päevast-päeva tema isiklikku fotoraamatusse. Koosta ise kauneid ja südamelähedasi kingitusi tema tegemistest vanavanematele, sõpradele ja teistele kallitele inimestele.

Reisiraamatud

Kujunda oma reisifotodest suurepärane mälestustepagas, mida lähedaste inimestega jagada. Tee meelierutav fotoraamat külastatud paikadest, personaliseeri fotosid läbielatud kogemustega. Koosta reisiraamat kirjeldades iga uue päeva sündmusi, viibitud kohtade iseärasusi, meenuta kohatud inimesi, nähtud ilu ja emotsioone, anna edasi külastatud maade ja rahvaste kombeid ja kultuuri. Kogu kokku kõik oma reisiemotsioonid fotoraamatusse, mida on hea vaadata ka aastate pärast.

Kokaraamatud

Kui sinu hobiks on hõrkude roogade valmistamine ja sa soovid retsepte ka oma sõpradega jagada, siis tasub need ilusate piltidega varustatuna kenasse raamatusse talletada. Selline väärt raamat sobib nii enda kodu raamaturiiulit kaunistama kui ka sõpradele kinkimiseks. Kogu kokku oma parimad retseptid, tee valmistatud roogadest ilusad pildid ning kujunda siis juba endale sobiv kokaraamat.

Juturaamat

Anna välja isiklik luuleraamat või kogu kokku kõik tähtsad ja ülesmärkimist väärivad ütlused. Sinu oma mõtetest ja fotodest kujundatud kunstiteos on suurepärane kingitus perele ja sõpradele. Loo tähtsale inimesele kingituseks suuri elutarkusi sisaldav ainulaadne Sinu enda koostatud raamat. Pane oma sahtlisse kirjutatud luuletused sisukaks ja meeleolukaks Sinu enda kujundatud hindamatu väärtusega ajatuks teoseks.

Kroonikad

Koosta unikaalne fotoraamat oma perekonnast – Teie ühistest mälestustest, meeldejäävatest juhtumistest, lõbusatest lugudest ja üheskoos veedetud rõõmsatest hetkedest. Tee ise fotoraamat lähedaste inimeste piltidest ja nende lausutud tarkuseteradest läbi aegade. Kujunda programmi abil pereliikmete biograafiad nende endi piltidega, koosta kokaraamatuid oma pere lemmikretseptidest ja jäädvusta lõbusad ning meeldejäävad perekonna kokkutulekud Teile kõigile tähtsaks saanud oma fotoraamatusse.

Portfoolio

Prindime ja köidame diplomitöid. Vastavalt soovile kas siis kamm- või liimköites. Töö saab saata meile e-posti teel või tuua meie kontorisse nii info- kui paberkandjal.

Aastaraamatud

Lõpeb kas lasteaed, põhikool, keskkool või ülikool, siis selle rõõmu talletamiseks pange kokku ühine aastaraamat. Parimad mälestused, ilusamad pildid, vahvad lood…kõik ühte raamatusse.

Märkmikud ja Päevikud

Päevikud ja märkmikud – võimalus olla loov ja kujundada ise sobivad kaaned. Sisud eelnevalt juba kujundatud. Võimalus eritellimusel ka ise kujundatud sisudega märkmikud või kalendrid.

Sõbraraamatud

Meie sõbrad – üllata sõpru, pane neist kokku raamat. Naljaraamat, teguderaamat – kõik mida koos teete tasub raamatusse panna. Sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuluks, sõber üllatub alati.

Pereraamatud

Igaühel meist on oma lugu. Perelugu, mis tasub raamatutesse panna. Siis on teil miskit, mis säilib igavesti.

Raamatud eritellimusel

Valmistame raamatuid ka eritellimusel. Kui sul on ettekujutus, milline võiks sinu soovitud raamat välja näha, siis võta meiega julgesti ühendust ja koostame sinu soovidele vastava raamatu. Saada oma soovi kirjeldus mailile info@omaraamat.ee või helista telefonil 600 9082 ja leiame kindlasti lahenduse.