Pakkumised

Meie pakkumised!

Info pakkumiste kohta

VIHIKUD -60%!

Kooliaeg on täies hoos, esimene ports vihikuid juba tarkusi täis. Nüüd on paras aeg uued tellida ja miks mitte siis ka oma piltide ning sõnumitega.
Omaraamatus joonelised või ruudulised vihikud lausa 60%. Kujunda esi- ja tagakaas ise, vikik on kammköites.

Muuda õppimine lõbusaks!
Kampaaniakood:VIHIK kalender50

markmikud

Päevikute kampaania

Koolis käimine võib olla põnev ja loov. Laseme laste loovuse välja ja laske neil kujundada oma koolipäeviku kaaned päris ise.
Pange tähele, oma disainitud päevikut täidavad nii lapsed kui noored meelsamini ja korrektsemalt.
Päevikuid saab tellida omaraama-online.ee

MOM märkmikud

Minu Oma Märkmik mitmeks aastaks. Märkmikus 92 lk, igal leheküljel üks päev (5 aastat). Aastaarvu ei trükita. Sisu 90g, kaaned 300g. Nahast kaante vahele saad vajadusel panna 2 sisu (120×200) korraga. Kaaned on valmistanud nahakunstnik Pille Kivihall poolt.

markmikud

Taskukalender 2019-2020

Taskukalender 2019-2020 inimesele, kes armastab jälgida elus toimuvaid muutumisi . Kalendri kõrvutiasuvatel lehtedel on võrdlemiseks nädalad aastatest 2019 ja 2020. Ja nii kaks aastat korraga! Korrapidajad, järeldajad, aiapidajad, lapsekasvatajad, suhtearendajad ja mõtisklejad leiavad taskukohase kalendri pidamisel tavatu võimaluse oma elu kahe aasta arengute jälgimiseks. Kalender on valmistatud taimparknahast, sisu taaskasutuspaberile kujundas Tõnis Kärema, kassi ja koer-hundi Maria-Kristiina Ulas, sisu trükkis Libriks Print, mõned kalendrid on ka vegankaantega Labora käsitsivalmistatud linapaberist, kalendri köide ja kogu idee ehitus Pille Kivihallilt. Kaasas ka disainvutlar.