Alusta siit
Kliendid meist

Minu kogemused Omaraamat’uga on kirjeldamatult lahedad, emotsionaalsed ja heas mõttes mõtlemapanevad – seda viimast just selles mõttes, et on ikka abivalmis inimesi olemas. Idee kinkida oma lähedasele midagi kordumatut ja isiklikku tekkis eelmise aasta septembris ja aega ühe sõprade lahedate meenutuste põhjal koostatud korraliku raamatu kokkupanemiseks oli täpselt kuus nädalat. See aeg tundub nii vaadates ju päris pikk, kuni nagu elu ikka, oli järsku märkamatult kätte jõudnud sünnipäevanädal ning siis oli tuli takus!
Sai otsitud sõprade kontakte, vanu fotosid, uusi fotosid, fotosid, mida ei mäleta ja fotosid, mida võib-olla ei tahetaks ka mäletada:)
Sõprade saadetud lugude ja meenutuste lugemised lõppesid tavaliselt helge ja sulni naeratusega või siis totaalses naerukrambis vaeveldes. Kõik see oli lahe, kõik see oli üllatus, mida vargsi kavandasin.
Raamat toimetati mulle sama päeva õhtuks kokkulepitud kohta! Sellist teenindust ei kohta just iga päev!
Igaljuhul – see, kui palju tõi raamat rõõmu, mälestusi, pisaraid (ikka neid õnne omasid)… tasus nähtud vaeva ära. Kahju ainult, et Omaraamatu meeskond neid hetki ei näe. Seetõttu tahangi teha Karmo ja Andruse ees sügava kummarduse, et olete niivõrd abivalmid, toredad ja rõõmsameelsed. Omaraamatu idee on lihtsalt super ning teostus tegelikult teie programmi vaadates imelihtne. Loodan, et saate üsna pea ka Mac’i kasutajate elu lihtsamaks teha, omaltpoolt võin öelda, et uued ideed uuteks raamatuteks on juba algatatud! Soovitan 1000%! Parim kink kui tahad midagi originaalset, kordumatut ja unustamatut.
Hannah

Olen nüüdseks Teie käest tellinud emadepäevaks fotoraamatu ja nüüd tegin isadepäevaks kaks kalendrit. Mõlemate nikerdamisega sattusin nii hoogu, et ei pannd tähelegi, millal päevast õhtu ja õhtust öö sai… ja sedasi ikka mitu päeva kohe. Kuna mul endal on meeletult palju pilte, siis sobivate otsimiseks/leidmiseks kulus ikka ka omajagu aega.
Aga tahan öelda, et olen mõlema tootega väga väga rahul, omasofti programm on ülilahe, lihtne, arusaadav ja mugav kasutada. Tooted said väga kiiresti valmis ja juba oli postiljon nendega mul ukse taga.
Mul on juba nii mitu uue asja nikerdamise mõtet tekkinud, selline tunne, et hakka või kohe suurest vaimustusest uue kallale. :)
Triin Varblane

Tegin Omaraamatus raamatu valmis. Mitte küll looduspiltidega vaid poja 3-e aasta parimad pildid sai sünnipäevaks kokku pandud. Viimasepeal süsteem on küll välja mõeldud. Ma olin juba lootuse kaotanud, et kunagi ka paberil oma kõvakettale ladestunud perepilte näen. Kartsin, et minusugusele arvutivõhiku jaoks on see liiga keeruline, aga … Programm on väga lihtne ja mugav ja arusaadav ja tore ja kiire jne. Õhtul saatsin materiali ära ja järgmine päev sain raamatu juba kätte. Super! Värvid ja värgid täitsa paigas. Ega LOFO-le palju alla ei jää.
Nagu varemgi olen kiitnud, kiidan ikka programmi lihtsust ja mugavust. Samas on täiesti piisavalt võimalusi igatpidi oma raamatut tuunida. Isegi laps peaks sellega suutma raamatu kokku panna. Keegi pole mulle sentigi maksnud selle eest, et ma siia sellise jutu kirjutaks. Lihtsalt julgen soovitada, et tasub kohe alustada :-) Väga lõbus ja emotsionaalne tegevus.
Alari Kivisaar

Seoses kingimajandusega sain lisaks ühe positiivse emotsiooni osaliseks omaraamat.ee-ga. Tõmbasin softi alla supsti, laksti installitud ja asusin abikaasale 2009 fotokalendrit kujundama. Jummala põnev :) Hunnik template ette antud, valid pildid, raamid, tekstid, värvid, keerad, tirid, zuumid, möllad, majandad… mitu pikka öötundi. Asi valmis, maksin ära, laadisin üles ja järgmisel päeval füüsiliselt käes. Mõnesaja eegu eest AINULAADNE PERSONAALNE KUSTUMATU ÜLLITIS TERVES UNIVERSUMIS 😀 ja võin öelda, et täiesti minu siidikäppadega kujundatud… rõõmu kordades rohkem, kui hullupilguga kusagil riiulite vahel šopates…
Priit Salumäe

Mulle meeldib Omaraamatu portaal juba seepärast, et see näeb nii helge välja! Fotodega on sageli nii, et need tehakse valmis, vaadatakse üle ja siis kaovad nad diskiga kuhugi sahtlisse või lihtsalt arvuti arhiivide avarusse:). Kui aga fotodest näiteks kalender valmistada, siis on iga kuu 1 tore meenutus silme ees. Tegelikult on sama lugu ka raamatuga ja loomulikult on see suurepärane kingitus – pulmadeks, sünnipäevaks või lihtsalt ühe toreda päeva, näiteks eriliselt lõbusa Jaanipäeva, talletamiseks.Raamat või kalender valmis teha on tegelikult imelihtne, muidugi kui eriti vinget “teost” tahaks, siis natukene pusimist käib ikka asja juurde, aga see ongi tore!:) Muide, minu kabinetis on seinal Elmari kolimispäevade fotodest tehtud kalender, mis pea igal päeval kellegi naeruturtsatuse esile kutsub.
Owe Petersell

Väga äge ja kaasakiskuv on nikerdada vastavalt oma fantaasialennule Oma Raamat. Olen teinud siiani vaid kaks fotoraamatut, üks oma poja esimeste kuude pildikogumik ja teine sõbrale 40.juubeliks fotoraamat, nende tegemisega kaasnev isetegemise rõõm ja vaimustus programmi lihtsusest ja mitmekesisusest on kirjeldamatu. Erinevad võimalused presenteerida oma lähedasi ja kirjutada sinna juurde vaimukaid tekste, otsida juurde luuletusi unustavad sind arvuti taha tundideks.Aitähh laheda idee eest Oma Raamatu tegijatele.
Maarika Ojasaar

Mina soovitan Omaraamatut.Tegin 80 leheküljelise raamatu ja jäin kvaliteediga väga rahule. Lihtne on kasutada ka Omasoft kujunduse programmi. Ei pea olema teadlane, et teha endale korralik pildialbum.
Aivar Pärtel

Tegin siis esimese proovi ja mulle väga meeldis kogu raamatu koostamise arusaadavus. Kõik oli väga hästi ära seletatud ja piltlikult välja toodud. Raamat valmib alati kiiresti. Minu jaoks on tähtis see, et raamat on kõvade kaantega. Kõige vahvam on see, et alati tuleb lõpptulemus palju ilusam kui ma arvatagi oskasin.
Meeli Tulik

Minu jaoks on fotoraamat auväärseim viis mälestuste jäädvustamiseks.
Halliki Põlda

Omaraamat on parim ja kiireim viis luua ise midagi väga hubast, kodust ja isiklikku ja seda aastateks või siis hoopis aastate tagant. Tellisime esimese nö. prooviks ja kui raamatu kätte saime, siis olime nagu või sees, asi käes järgmisel päeval ja nii kvaliteetne! Nüüd oleme juba nö. power-userid. Programm on väga lihtne installeerida ja kasutada, piltide paigutamine ja kujunadamine on ikka väga mõnusaks tehtud. Kõige parem on ikka võtta, siis kui kogu raamat valmis, raamatu eelvaade! Ilus! Ja just selline ta sulle koju tulebki, isegi paremana! Lahe võimalus isikupäraste kingituste tegemiseks perekonna liikmetele, sõpradele ja ka endile, jäädvustamaks olulist sündmust, reisi või lemmiklooma käitumist ja nii edasi… ÜLIKÕVA TEENUS!
Kaupo Pastak