Alusta siit
Omaraamatu Kinkekaart

Tee sõbrale vahva üllatus ja kingi talle Omaraamatu KINKEKOOD!

Tihti tekib küsimus ja probleem: “Mida kinkida sõbrale sünnipäevaks?”

Kinkekaart annab võimaluse sünnipäevalapsel endal luua just samast sünnipäevapeost meeleolukas ja unikaalne raamat, kuhu koondatud pidumelu ja sõprade mõttekillud.
Sõber saab kinkekoodi alusel koostada oma piltidest fotoraamatuid ja -kalendreid koodi väärtuse eest.

Omaraamat.ee kinkekoodid on saadaval 20, 30, 50 ja 100 eurostena. Kinkekood on täheline-numbriline kood, mis saadetakse pärast tasumist sulle e-kirjaga automaatselt.

Kinkekoodi saajal on võimalik “Omasoft” programmis selle koodiga tasuda.
Koodi kasutaja sisestab kinkekoodi väljale, mis ilmub Omasoft programmis, kui peale MAKSA nupule vajutamist ilmub aken pangalinkidega ja seal nupp KINKEKAART. Sellele klikates avanebki vastav väli.
Kui tellimuse summa on suurem kui kinkekaardi summa, teatab programm puudujääva summa, mis tuleb samas juurde tasuda, kasutades aknas pakutavast tellijle sobivat makseviisi. Oluline on teada, et tellimuse üleslaadimine algab automaatselt pärast tellimuse summa täielikku katmist kas kinkekoodi või rahalise ülekandega (peab kindlasti olema tehtud läbi Omasoft programmi).
Kui summa jääb aga alla kinkekaardi väärtuse, siis vahesummat ei kompenseerita.

Kinkekaarti saab osta programmist Omasoft

Kliki programmi avalehel (lehe alumises osas) sobivas vääringus kinkekaardi nupule. Avaneb registreerimisaken, kus saad sisestada oma e-posti aadressi (sellele saadetakse kinkekaarti kood) ja muud kontaktandmed.
Peale makse sooritamist saadetakse automaatselt sinu sisestatud e-posti aadressile kinkekaardi kood, mis on koheselt ka toimiv.

Erandkorras on võimalik kinkekaarti koodi tellida ka mitte läbi Omasofti programmi s.t. saates soovi meie e-posti aadressile info@omaraamat.ee.
Saadame sulle koodi, kuid seda saab kasutama hakata alles pärast seda, kui on tehtud ülekanne ühele alltoodud pangakontodest:

SEB Pank a/a: 10220075614013
Swedbank a/a: 221040014615
Sampo Pank a/a: 333472700004
Nordea Pank a/a: 17001549003
LHV Pank a/a: 771000942811

Makse saaja on Librix Print OÜ ja makse selgitusse kirjuta “Kinkekood”.
Kinkekood kehtib 1 aasta.